ÖZKURMAK MAKİNA SANAYİ 1997 yılında Çorumda kurulmuştur.Firmamız 1000 m² kapalı 1000 m² açık alan olmak üzere toplam 2000m² alan üzerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Makina imalatı üzerine yıllardır Türk sanayisine hizmet veren ÖZKURMAK, bu süre içerisinde gelişen mesleki bilgi ve deneyimiyle birlikte bir çok sektörün ihtiyacına cevap verecek makina imalatı gerçekleştirmektedir.

Uzman kadrosu ile Çorum’da faaliyet gösteren ÖZKURMAK, teknolojisini ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek, müşterileri için sadece makina değil, “En doğru çözümleri üreten stratejik bir dost” olmayı amaçlamaktadır.

Sektörde yıllardır kendini geliştirerek anahtar teslimi yem fabrikaları, özel yem makinaları ve yedek parçaları, helezon, elevatör, taşıma bandı imalatı yapan ÖZKURMAK 2006 yılında teleskopik konveyör imalatına başlamıştır. Un ihracatı yapan müşterilerin taleplerine göre teleskopik konveyörlere sıkıştırma (çuval ezme) ekleyen ÖZKURMAK, satış sonrası servis hizmeti noktasında da müşterinin yanında olmaktadır.

Kaliteli ve güveni kendine düstur belirleyen ÖZKURMAK, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile kaliteli ve zamanında üretim hususunda ilkelerinden ödün vermeden ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşterisi için en iyisini ve en yeni çözümleri üretmeye devam etmektedir.

Kurduğu tesisleri ve ekipmanları işletecek personele uygulamalı olarak yerinde eğitim hizmeti sunan ÖZKURMAK aynı zamanda da müşterilerinin eğitilmiş personel kontrolünde hatasız ve kaliteli üretim yapmalarını amaçlamaktadır.