Teleskobik Konveyör

Seri ve basit bir şekilde Kamyon, Kamyonet, Tır, Konteynır ve benzeri araçlara yüklemek ve boşaltmak üzere tasarlanmıştır.

İstif yapan kişi tarafından ön paneldeki düğmeler sayesinde kolay kullanımı, uygun tasarımı ve Sıkıştırma (Çuval ezme) sayesinde teleskopik konveyör, Personel sayısını en aza indirerek işçilik, zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Yukarı Aşağı, İleri Geri hareket ederek aracın en dip kısmına kadar ulaşır Baş tarafından yüklenen malzemeleri araca taşır. Araç doldukça Teleskopik Konveyör ön panel düğmeleriyle geri çekilerek tüm araç doldurulur. Bu sayede Araç içerisinde istif yapan personelin doldurma ve boşaltma için her seferinde kat etmesi gereken mesafeyi minimuma indirilir. Aynı zamanda Teleskopik Konveyörümüz araç içerisinde aşağı yukarı hareket ederek yüklenen malzemelerin daha basit bir şekilde istiflenmesini sağlar.

Sıkıştırma (Çuval ezme) müşterilerin talepleri üzerine dahil edilebilmektedir. Bu sayede Araçlara ve konteynırlara daha fazla malzeme istifi yapabilmek için kullanılır.

Teleskopik Konveyörler değerli müşterilerimizin taleplerine göre farklı ölçülerde yapılabilmektedir.
Bu kategorideki diğer ürünler
Un Çuvalı Sıkıştırma (Çuval Ezme) Teleskobik Konveyör
Bantlı Konveyör Elektrik Motorlu, Dizel Motorlu, Şaftlı Helezonlu Götürücü
Kademeli Helezonlu Götürücü Pnömatik Sürgü Klape
Pelet Soğutucu Pelet Presi
Pelet Kırıcı Pelet Eleği
Özel Makine Melasiyer
Yem Ezme Karıştırıcı
Yem Ezme Elevatör
Çekiçli Değirmen

Toplam Ürün Sayısı [17] 1